U bent hier

Therapeuten

Nederland

Praktijk Annet Post (ontwikkelaar)
Zagwijnpad 12625 PM Delft       
T: 015 2570543
M: 06 42187955
E: contact@annetpost.nl
W: www.annetpost.nl

Leonie de Bruijn (gediplomeerd)
Galgeweg 10
2691 MG ’s-Gravenzande            
M: 06 23859934
E: leonie@lafontainedesante.nl
W: www.lafontainedesante.nl

Inge van der Linden (gediplomeerd)
Vrouwe Eleonorahof 6
2685 RR Poeldijk             
M: 06 13413818
E: inge@tobelight.nl
W: www.tobelight.nl

Praktijk Tanja Waterreus (gediplomeerd)
Natuursteenlaan 111
2719 TB Zoetermeer      
M: 06 40283248
E: tanja.waterreus@ziggo.nl
W: www.tanjaclavel.nl

Armand Beerens (in opleiding)
Refeling 37
5672 CH Nuenen
M: 06 16072190
E: demobielemens@gmail.com
W: www.demobielemens.nl

Penny Boneschansker (in opleiding)
Reina Prinsen Geerligsingel 22
2642 AT Pijnacker
M: 06 46216664
E: penny.boneschansker@live.nl
W: www.leukenwel.nl

Nathaly Chin A Foeng (in opleiding)
Citerstraat 3D
2287 EP Rijswijk
M: 06 14419546
E: nathycaf@hotmail.com

Caroline Dudink (in opleiding)
van 't Hoffstraat 127
2814 RD Haarlem
M: 0623200022
E: carolinedudink@gmail.com
W: www.dudink-osteopathie.nl

Christien Fassaert Overes (in opleiding)
Het Veer 29
1633 HA Avenhorn
M: 06 20984815
E: christien@fassaert.com
W: www.mediavitae.nl

Frances de Heus (in opleiding)
Streekweg 5
1616 AA Hoogkarspel
E: frances@deheus.nl
M: 06 52406047

Arianne van Kleef (in opleiding)
Laan van Meerdervoort 622
Den Haag / Woerden
M: 06 51834198
E: arianne@ariannevankleef.nl
W: www.ariannevankleef.nl

Els Koning (in opleiding)
Badhuisstraat 139
2584 HG Den Haag
M: 06 24257459
E: praktijk@elskoning.nl
W: www.elskoning.nl

Joke Winters (in opleiding)
De Ruyterstraat 33
3151 TJ Hoek van Holland
M: 06 20539256
E: info@jokewinters.nl
W: www.jokewinters.nl